Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJOFTZIM PËR FLAKËN E JANARIT NË PEJË

Shko poshtë

NJOFTZIM PËR FLAKËN E JANARIT NË PEJË Empty NJOFTZIM PËR FLAKËN E JANARIT NË PEJË

Mesazh nga Agim Gashi Wed Jan 15, 2014 12:22 am

NJOFTZIM PËR FLAKËN E JANARIT NË PEJË 1552995_10152225104074973_1892553846_n

NJOFTZIM PËR FLAKËN E JANARIT NË PEJË

FLAKA E JANARIT

Ju njoftojmë se nen patronatin e Kryetarit te Komunës së Pejës z. Gazmend Muhaxheri, organizohet Akademi Përkujtimore për te nderuar heronjtë e kombit Jusuf e Bardhosh Gervalla dhe Kadri Zeka.

Agjenda për te Premten me 17 01 2014:

Ne ora 10.00 do te bëhen homazhe tek varrezat e heronjve Gërvalla ne Dubovik
Ne ora 12.00 ne Kino-teatër do te mbahet Akademia Përkujtimore


NJOFTIMIN E DËRGOI KUSHTRIM Gjevukaj
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi