Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT

Shko poshtë

KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT Empty KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT

Mesazh nga Agim Gashi Tue Feb 11, 2014 12:29 pm

KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1237111_10151789675203186_958357883_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT

PRESIDENCA E LNPSHA "PEGASI " DITENE MERKURE , DATE 12.02.2014 NE DY QYTETE l PRISHTINE DHE GJAKOVE SHPERNDAN CEREMONIALISHT TITUJT E NDERIT AKORDUAR PER VITIN LETRAR 2013 —


KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1010978_10152166062118186_1144140581_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1897738_10152166062818186_193203197_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1451316_10152166063773186_1017816894_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1922346_10152166064573186_1957546823_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 9438_10152166065503186_1155771757_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1470076_10152166066623186_1587301029_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1780890_10152166070093186_1406145137_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1662162_10152166071338186_436870662_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1689497_10152166072808186_1398951138_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1897695_10152166706258186_2025888958_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1012268_10152166706668186_1653987581_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1921907_10152166706998186_1487582863_n
KRISTAQ SHABANI-E MËRKURA DARDANE E PEGASIT 1924997_10152166707413186_960806710_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi