Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim nga Kristaq Shabani

Shko poshtë

Njoftim nga Kristaq Shabani Empty Njoftim nga Kristaq Shabani

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jul 03, 2011 10:10 pm

Njoftim nga Kristaq Shabani
Njoftim nga Kristaq Shabani 268791_10150242750288186_678723185_7268459_5854524_n
Sot perfundon KONGRESI I 22 BOTEROR I LETERSISE , I CILI ZHVILLOI PUNIMET PREJ DATES 29 QERSHOR DERI NE DITEN E SOTME 3 KORRIK 2011 NE LARISA TE GREQISE. NE KETE KONGRES MORI PJESE POETJA DHE SHKRIMTARJA KOZETA ZAVALANI W.P.S , ZEVENDES PRESIDENTE E LNPSHA "PEGASI" ALBANIA

Njoftim nga Kristaq Shabani 271109_10150242752748186_678723185_7268474_1280110_n
Sot perfundoi KONGRESI I 22 BOTEROR I LETERSISE , I CILI ZHVILLOI PUNIMET PREJ DATES 29 QERSHOR DERI NE DITEN E SOTME 3 KORRIK 2011 NE LARISA TE GREQISE. NE KETE KONGRES MORI PJESE POETJA DHE SHKRIMTARJA HASIJE SELISHTA W.P.S , PRESIDENTE E LPSHA "PEGASI" KOSOVA
Njoftim nga Kristaq Shabani 259912_10150242757753186_678723185_7268545_4437321_n
Sot perfundoi KONGRESI I 22 BOTEROR I LETERSISE , I CILI ZHVILLOI PUNIMET PREJ DATES 29 QERSHOR DERI NE DITEN E SOTME 3 KORRIK 2011 NE LARISA TE GREQISE. NE KETE KONGRES MORI PJESE POETJA DHE PIKTORJA E TALENTUAR MIRADIJE RAMIQI W.P.S ,Z/PRESIDENTE E LPSHA "PEGASI" KOSOVA DHE ANETARE E PRESIDENCES SE LNPSHA "PEGASI" ALBANIA... KY KONGRES DREJTOHEJ NGA POETI DIMITRI P. KRANIOTI, PRESIDENTI I W.P.S DHE ANETAR I I.W.A. SIPAS INFORMACIONEVE NE KETE KONGRES MOREN PJESE 200 POETE NGA 40 VENDE TE BOTES, MIDIS TYRE SHQIPERIA DHE KOSOVA. PJESEMARRJA NE KETE EVENT BOTEROR LETRAR ESHTE MERITE E LIDHJES MODERATORE LETRARE TE NJOHUR SOT NE BOTE LNPSHA "PEGASI" ALBANIA.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi