Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KËRKESË E KRIJUESVE!

Shko poshtë

KËRKESË E KRIJUESVE! Empty KËRKESË E KRIJUESVE!

Mesazh nga Agim Gashi Wed Feb 26, 2014 3:29 am

KËRKESË E KRIJUESVE! 1796440_10151983770819077_697400812_n
KËRKESË!

Nga shumë antar të Shoqates së Shkrimtarëve të Mërgatës kerkojnë që poezitë me karakter garues në Koblenc të drgohen me shifra e jo me emra për të mos pasur dyshime në dhënjen e shpërblimeve.
Poezitë me shifra është mirë të dergohen me postë dhe adresea se ku duhet të dergohen poezitë të bëhet sa më parë publike!

Uroj që Shoqata ta marri parasysh kërkesen e shumtë të mërgatës! —
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi