Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GAFURR ADILI: KERKESE PUBLIKE

Shko poshtë

GAFURR ADILI: KERKESE PUBLIKE Empty GAFURR ADILI: KERKESE PUBLIKE

Mesazh nga Agim Gashi Sun May 02, 2010 10:30 pm

GAFURR ADILI: KERKESE PUBLIKE 26590_109348332436738_100000847148114_67260_3001815_s

GAFURR ADILI:ÇDO ÇUDI ZGJAT VETËM TRE DITË !(KËRKESË PUBLIKE)DREJTUAR: 1. ZV.PRESIDENTIT TË FDBK, ZOTIT VESEL BOJKU

2. KOORDINATORIT TË DEGEVE TË FDBK NË KOSOVË, ZOTIT HYSNI ELSHANI; SI DHE

3. GJITHË KRYESIVE TË DEGEVE TË FDBK NË KOSOVË.Vëllezër e motra të idealit !Kuptova se ju do të mblidheni për të diskutuar, ndër të tjerat, edhe për të njëfarë “kuvend i tretë i FBKSH-AKSH-së”, të mbajtur (më 24 prill 2010) në Himarë, prandej më lejoni që, në cilësinë e Presidentit të FDBK-së, edhe t’iu kërkoj që:

  • Nga rendi i mbledhjes tuajë të hiqni pikën e diskutimit për atë “kuvendin e famëshëm të FBKSH-AKSH-së”, sepse çdo çudi zgjat vetëm tre ditë….;
  • As tani dhe as edhe në të ardhmën të mos mirreni me:

    • Ibush HETEMI, nga Drenica, nënpunës (zyrtar) në Ministrinë e Mirëqenies Sociale të Qeverisë së Kosovës të Z. Hashim THAÇI;
    • Kastriot BUJUPI nga Arllati i Drenasit, një fëmijë i corroditur dhe mashtrues;
    • Genc LLAKAJ, nga Fieri në Fier, i penalizuar edhe në Itali; dhe
    • Hulusi HAKO, një plak matuf nga Delvina në Tiranë, të cilit ora (sahati) i ka ngelur te lufta e tij e dikurshme kundër Zotit.

Duke u marrë me këta “dahijë”, atëherë ne të FDBK-së, jo vetëm që kot së koti e humbasim të artën kohë, por nga ana tjetër kot së koti edhe i faktorizojmë ata, gjë që ata e dëshirojnë, prandej jeni shumë të lutur që fare të mos mirreni me këta halabakë dhe ….. “Qentë le të lehin, karvani ynë (FDBK) marshon !”Shqiptarisht,

Presidenti i FDBK-së,

Mr.Gafurr ADILI.

Tiranë, më 1 Maj 2010
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi