Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FAMILJA HETEMI NGA GJERMANIA DHE SLLOVIA E LIPJANIT PËRKUJTON

Shko poshtë

FAMILJA HETEMI NGA GJERMANIA DHE SLLOVIA E LIPJANIT PËRKUJTON Empty FAMILJA HETEMI NGA GJERMANIA DHE SLLOVIA E LIPJANIT PËRKUJTON

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jul 08, 2014 12:04 pm

FAMILJA HETEMI NGA GJERMANIA DHE SLLOVIA E LIPJANIT PËRKUJTON 10517071_646303632120999_889934648_n

FAMILJA HETEMI NGA GJERMANIA DHE SLLOVIA E LIPJANIT PËRKUJTON
 
 
FEHMI RIFAT HETEMIN  20.06.1948 - 08.07.2011
 
U BËNË TRI VITE TË GJATA PA TY  POR KUJTIMI I BUJARISË DHE I FISNIKRISË NJERZORE SI BASHKËSHORT, BABA E NJERI I PERSOSUR NUK DO TË FIKET KURRË. TI AKOMA JETON DHE DO TË JETOSH NË ZEMRAT TONA.
TË QOFTË I LEHTË DHEU I KOSOVËS E DRITË PARAJSA E AMSHIMIT!
 
ME MALLIN E PASHUAR

BASHKËSHORTJA MARIA, VJAZAT RUSHADIJA E SELVIA DHE DJEMT BESIMI E VLLAZNIMI  
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi