Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Familja Selimi përkujton Veli Selimin

Shko poshtë

Familja Selimi përkujton Veli Selimin Empty Familja Selimi përkujton Veli Selimin

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jul 17, 2010 12:43 pm

Veli Selimi

(02.09.1948-17.07.2006)
Përkujtim


)]Familja Selimi përkujton Veli Selimin Veli_17
Kaluan katër vjet pa më të dashurin tonë Veli Selimin. Ishe një bashkëshort dhe baba i mrekullueshëm. Kujtimi për Ty kurrë nuk do të zbehet!
Me mall të përkujtojnë:
Bashkëshortja Abidja, djemtë Fahruku, Bekimi dhe Luani, si dhe vajza Elfia.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi