Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJOFTIM PER PROTEST!

Shko poshtë

NJOFTIM PER PROTEST! Empty NJOFTIM PER PROTEST!

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jul 08, 2014 2:23 pm

NJOFTIM PER PROTEST! Normal_7~2

NJOFTIM PER PROTEST!
 

Ju bëjmë me dije se sot datë 08.07.2014 në oren 18.00 në Tiranë pranë
Piramidës, zhvillohet marshimi i solidaritetit me vllëzërit
shqipetar në Iliridë. Ftojmë juve bashkëatdhetarë si dhe mediat të merrni pjesë, e të
sensibilizoni bashkombasit tanë kudo që ndodhen për një reagim mbarqytetar, paqësor e të vendosur ndaj dhunes së pajustifikuar maqedonse.                  
 

Me respekt Grupi Iniciator (nr.teL +355696177770
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi