Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim për bashkëatdhetarët!

Shko poshtë

 Njoftim për bashkëatdhetarët! Empty Njoftim për bashkëatdhetarët!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jan 20, 2011 4:46 pm

 Njoftim për bashkëatdhetarët! 03
Njoftim për bashkëatdhetarët!


Të nderuar bashkatdhetarë,

Duke e ndier përgjegjsinë morale, politke e njerzore si, pjesë e Kombit Shqiptarë që jetojmë në Emigarcion, ftojmë të gjithë Shqiptarët që të marrin pjesë në Protestë, për të kundërshtuar përpjekjet dhe iniciativat e Antarit të Kshillit Evropian z.Dick Marty, që me raportin e Tijë aspak argumentues tenton te hapë dyshime dhe të njollosë Luftën tone të drejtë të udhëhequr nga UÇK-ja, prandaj duke e konsideruar këtë qështje si shum serioze për gjithë Kombin Shqiptarë, duam të shprehim arsyen, kundershtitë dhe dyshimet tona mbi raportin e z. Dick Marty-t, dhe se këtë raport s‘mund te kuptojmë ndryshe veqë se një shpifje dhe qëllim keqe e përgaditur nga Beogradi me Lobin e tyre në EU.

Protesta do mbahet para Selisë së Kshillit Evropian në Strasburg të Francës, me daten 25 Janar 2011 dhe do fillon në ora 12.

Adresa: Conseil de L Europe 7 Allee kästner 67000 Strasbourg Francë

Për info. tel.
Për Gjermani: 01797019452, 017694353707, 01622018064, 01778740125.
01711209381,

Fax. 07231338548.

Për Zvicër : 0041 767114848
Për Belgjikë: 0032 473425153.


Kshilli Organizativ,
Sadri Lata, Ramadan Mexhuani, Mehdi Qallapeku, Kadri Gervalla, Sabri Sherifi, Bedri Podrimqaku, Hakif Berisha, Canë Tahiri, Gani Krasniqi, Remzi Shala, Afrim Krasniqi, Bashkim Kajtazi,


Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi