Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOLERANCA FETARE

Shko poshtë

TOLERANCA FETARE Empty TOLERANCA FETARE

Mesazh nga Agim Gashi Sun Sep 07, 2014 11:25 pm

TOLERANCA FETARE

TOLERANCA FETARE Ab6076025bTOLERANCA FETARE 10671425_10152364346249077_2189975600653693739_nTOLERANCA FETARE B-B02xxTOLERANCA FETARE Reli-gReligionen-xTOLERANCA FETARE VatFot-xTOLERANCA FETARE Johannes-XXIII.-zTOLERANCA FETARE Va-Vat.II-zTOLERANCA FETARE B-M-3xxTOLERANCA FETARE B-M-UniRegensburg1xxTOLERANCA FETARE B-M4xxTOLERANCA FETARE B-38Isl1xxTOLERANCA FETARE B-38Isl2xxTOLERANCA FETARE Yavus-Sultan-SelimM_MHxxTOLERANCA FETARE 1889_orgTOLERANCA FETARE Fotolia_40955377_XSTOLERANCA FETARE Juden-christen-muslimeTOLERANCA FETARE KairoTOLERANCA FETARE Get?id=mUmDO5twfYyeiNxxZe8p7juL0RHqaM06eXroWZ8SErGmkv1Ddi812xm0Q96N7A7bfzvU1WTewt5iT4Cbs53i5uxpQx4NvBhPpKLJPqdEzat3-R7TACpbqcqfIML9w0XQnMFiYgLwneyw3QaObRJwaRElH36r7oNBLemFdu4uLoPABtup1YewHuY2-FRr-hN0TOLERANCA FETARE 0,,6446706_4,00TOLERANCA FETARE 51726790-656x240TOLERANCA FETARE Eair_EAD__Christen_u._MuslimeTOLERANCA FETARE Miteinander-waren-100-muslime-und-christen-auf-ein_fullTOLERANCA FETARE Kreuz_koran.20110102-18TOLERANCA FETARE Christen%20und%20Muslime
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TOLERANCA FETARE Empty Re: TOLERANCA FETARE

Mesazh nga Agim Gashi Sun Sep 07, 2014 11:49 pm

TOLERANCA FETARE 10419533_645583932215685_2980314215210278686_nTOLERANCA FETARE 60463957-219-656x240TOLERANCA FETARE Image-527897-breitwandaufmacher-kjrlTOLERANCA FETARE 1832899_webTOLERANCA FETARE Christen-muslimeTOLERANCA FETARE 670626_1_detail_513cc1f407cd6_Juden_Christen_und_Moslems_beschwoeren_Willen_zum_FriedenTOLERANCA FETARE Friedensgebet_BalueMoschee_Islamische-Akademie_2014-0065
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TOLERANCA FETARE Empty Papa përsëri foto me Flamurin e kombit shqiptar

Mesazh nga Agim Gashi Mon Sep 08, 2014 12:26 am

Papa përsëri foto me Flamurin e kombit shqiptar
TOLERANCA FETARE 10676390_10152364632559077_1113301571419226029_n
Kjo foto e Papa Françeskut, me disa të rinjë e të reja nga Kosova dhe nga Shqipëria -- siç duket e marrë në Vatikan dhe e botuar dje, të shtunën -- vetëm dy javë para vizitës historike të Papës në Shqipëri, po qarkullon sot në rrjetët sociale.
Kjo është hera e dytë brenda dy tre muajsh që Papa fotografohet me flamurin e shqiptarëve -- Flamurin e Gjergj Kastriotit Skënderbe.
Duket si një moment i rastit por i fatit për këta të rinjë shqiptarë në Vatikan. Do të ishte mirë që autorët të japin më shumë hollësi në lidhje me këtë foto, për momentin dhe rrethanat nën të cilat u mor fotografia.
A thua janë të rastit këto dy foto, a po Papës i pëlqen Flamuri i Shqiptarëve! Lindë pyetja, ndoshta e tendosur. Megjithëse i lindur në Argjentinë nga prindër italianë nga jugu i Italisë, duhet të bëhet pyetja: Mos është Papa Françesku Arbëresh me origjinë?????
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TOLERANCA FETARE Empty Re: TOLERANCA FETARE

Mesazh nga Agim Gashi Mon Sep 08, 2014 11:57 am

TOLERANCA FETARE 10610509_721151994589060_6397687753120612636_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TOLERANCA FETARE Empty Re: TOLERANCA FETARE

Mesazh nga Agim Gashi Mon Sep 08, 2014 8:24 pm

TOLERANCA FETARE Maxresdefault
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TOLERANCA FETARE Empty Re: TOLERANCA FETARE

Mesazh nga Agim Gashi Mon Sep 08, 2014 8:38 pm

TOLERANCA FETARE Maxresdefault
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TOLERANCA FETARE Empty Re: TOLERANCA FETARE

Mesazh nga Agim Gashi Mon Sep 08, 2014 8:39 pm

TOLERANCA FETARE Maxresdefault
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TOLERANCA FETARE Empty Re: TOLERANCA FETARE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi