Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tirana e kthen Atifeten n’gjysëm t’rrugës… Shiko, së pari bashkoj tut, e pastaj hajde tek ne

Shko poshtë

Tirana e kthen Atifeten n’gjysëm t’rrugës… Shiko, së pari bashkoj tut, e pastaj hajde tek ne Empty Tirana e kthen Atifeten n’gjysëm t’rrugës… Shiko, së pari bashkoj tut, e pastaj hajde tek ne

Mesazh nga Agim Gashi Fri Dec 12, 2014 4:01 pm

Tirana e kthen Atifeten n’gjysëm t’rrugës… Shiko, së pari bashkoj tut, e pastaj hajde tek ne

Tirana e kthen Atifeten n’gjysëm t’rrugës… Shiko, së pari bashkoj tut, e pastaj hajde tek ne Atiiffff11


Jahjaga kishte dermend te gjendej ketyre diteve ne Tiranë si “Sajrus Wensi” me mision “mediatori” t ‘i bashkoj PD dhe PS. Atifetja, për me fol dicka,  ka pohuar se gjoja ajo  “paska anuluar vizitën e parashikuar më 18 dhjetor në Shqipëri” por ne fakt burimet  e agjencisë së lajmeve “Presheva jonë” kanë mesuar se nga Tirana i  kanë thënë “mediatores”  kosovare qe  t’mos niset fare per ne Tirane sepse qe shtat muaj rrresht ngerci politik, u pa puna e saj se sa i shkon fjala. Kur ne shtëpi te vet nuk i shkon fjala, cfare mund te beje ajo ne komshi ?! tha sot per “Presheva jonë” nje zyrtar nga Tirana. Sipas tij, sikru t evinre ndonje presdident nga Zvicra apo Austria, ku i shkon fjala, ku ka liderë dhe qveri  stabile dhe te bashkuar , sigurisht nuk do ta kundertshtonim
 
Gatishmëria e opozitës për të thyer bojkotin e Kuvend pas realizimit të disa prej kërkesave të saj nga maxhoranca, bëri që Parlamenti të shtyjë seancën e fundit për këtë vit më 24 dhjetor.
Seanca e fundit ishte parashikuar të realizohej më datë 18 dhjetor, ndërkohë që negociatat me ndërmjetësit e huaj kanë detyruar të majtët që të lënë edhe 12 ditë afat në mënyrë që të shmanget skenari i djegies së mandateve të opozitës.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi