Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto tronditëse: Kështu e siguron kafshatën fëmija shqiptar

Shko poshtë

Foto tronditëse: Kështu e siguron kafshatën fëmija shqiptar Empty Foto tronditëse: Kështu e siguron kafshatën fëmija shqiptar

Mesazh nga Agim Gashi Sun Mar 29, 2015 5:47 pm

Foto tronditëse: Kështu e siguron kafshatën fëmija shqiptar


Foto tronditëse: Kështu e siguron kafshatën fëmija shqiptar Largea_auto_foto-femija-bulqize14276371451427639431


Nuk është vetëm Siria, Iraku apo ndonjë vend i Afrikës ku fëmijët heqin keq dhe trajtohen në mënyrë çnjerëzore.
Ka fëmijë që të njëjtin fat sikur në ato vende e heqin edhe në trojet shqiptare.
Dëshmia më e mirë është ky djalosh i cili nuk mendohet të ketë më shumë se 10 vjet, transmeton.
Mirëpo, shoqëria kriminale dhe shteti inekzistent e detyrojnë atë që ta lë shkollën për të siguruar kafshatën e bukës për vete dhe familjen e tij të bartë copa të mëdha kromi.
Besoni ose jo, ky djalosh shqiptar nga Bulqiza e Shqipërisë i bartë deri në 100 kilogram krom në ditë për të fituar 300 lek apo (3 euro).
Puna nuk është për fëmijët.
E aq më shumë puna e tillë dërrmuese dhe poshtëruese për një shumë qesharake parash.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi