Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Shko poshtë

POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI Empty POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jun 16, 2015 1:59 am

POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI


POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI 10847914_10152970797794077_4017093380653188322_n

Ky koka polic, dmth. ish polic qe po punojka ne Gjilan dhe po e kryejka punen e udbashit akoma edhe sot. Kësi polic punsohen sot, sepse UDB duhet ti ketë akoma njerzit e vetë këtu. 
Ky është Muhamet Mitat Latifi i fshatit Kmetoc te Gjilanit. Ky paska punue polic edhe në kohen e Millosheviqit dhe prap polic i kohes së millosheviqve shqiptar.


Ja z. Skender Hyseni, polici yt kercnon njerzit pa i bë asgjë. Kercnon me porosi të bosave.Mbane se ju mbron akoma!

Po shifet se edhe para lufte më paska përcjell në pajtimet e gjaqeve. Shifne se çka shkruen dhe çfarë analfabeti mjeran është.Të tillet bëhen shpejt vegla të huaja:


Komandant Muja


Po qka muti ti ke ber more agim ti din ti bjeresh asaj sharkije dhe asgje me teper po un te kisha than ma mir bjri per toke dhe mos ta degjoj zerim mo sa gjet pajtimeve te gjaqeve te kam percjel duke ira asaj shrkije dhe patriotizma mos na trego se edhe para luftes I ka dal boja patriotizmit ten shiqo puno sa per buk te gojes dhe kaq mbylle me kto thik me dy teha ti qe e ke mir kishte me ken merre nji thuperr dhe mbroje bythen tende ja kshtu ti duhesh te veprojsh sod etytje

_____________________________________
Koka dikund një Komandant Muja. Dhe ky komandant Muja, sipas shkrimit që shkruan në privat, sipas kercnimeve që bën, mu duk se kenka edhe udbash i serbis, edhe i SHIK-ut, edhe i dreqit.
Pos tjerash ky thotë se unë po u dashka me e thye sharkinë e mos me kendue kurr se i paskam këngët me dy teha.
Ty po ta them publikisht o "Komandant" Muja, mos i flliq komandantat e ndershëm se ka kalue koha e kercnimeve. Ti për mua je një analfabet mashkull që mund të jesh edhe S.B., mund të jesh bandit, kriminel, vrases, hajn por burr dhe njeri asnjëherë.
Më shkruajte dhe ike, e mbylle me bllok. 
Nuk po du me e qitë në publik budallakinë tënde, por nëse je ai që po mendoj, pa ti qitë veprimet me OZN-en dhe UDB-en se la. 
A nëse je naj budall e ahmak tjeter, cka kemi me të ba pos me ta ba një padi në polici për kercnimet tua antinjerzore qe ju bën njerzëve pa i njohur dhe pa të bë asgjë.
Mjeranave si ti se kam ndermend me ju friksue!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi