Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto)

Shko poshtë

Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto) Empty Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto)

Mesazh nga Agim Gashi Sat Aug 22, 2015 10:26 am

Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto)


Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto) Largea_foto-11440191221


Në mëngjesin e sotëm, Policia e rajonit të Prizrenit ka bastisur lokalin e natës “Kobra City”, ku kanë arrestuar pesë persona, ndër ta edhe valltaren dhe këngëtaren Donjeta Kosumi e njohur si “Kallashi”.
Hazir Berisha, zëdhënës i PK-së për rajonin e Prizrenit ka thënë se bastisja filloi pas sigurimit të incizimit kur anëtarë të “Kobra City-t”, pak ditë më parë kishin rrahur katër viktima në një pompë të karburantit.
“Dy ditë më përpara shumë pjesëtarë të këtij lokali janë rrahur në qytet, ose më mirë të themi kanë sulmuar katër viktima në qytet tek një pompë e karburanteve. Janë gjetur një varg parregullsish. Kemi të arrestuar për momentin pesë persona, një ndër to edhe Kallashi”, ka thënë Berisha.
Ai ka thënë se pos PK-së, në vendin e ngjarjes po qëndrojnë edhe ekipi i KEDS-it dhe hidroregjionit, ku KEDS-i kishte vlerësuar se rryma ishte e lidhur me bajpas, pra ishte vjedhur.
Ne ju sjellim fotografitë e arrestimit të “Kallashit” në vendin e ngjarjes.
E arrestimi i Donjetës alias “Kallashit” ka dëshpëruar sot shumëkë, bile edhe disa që vetit i thonë njerëz të penës dhe diskursit publik e që është për keqardhje.


Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto) Kallk
Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto) Kallk1
Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto) Kallk2
Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto) Kallk3
Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto) Kallk4
Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto) Kallk5
Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto) Kallk6
Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto) Kallk7
Momenti kur arrestohet Kallashi (Foto) Kallk8
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi