Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto)

Shko poshtë

Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Empty Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto)

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Oct 23, 2015 12:35 pm

Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto)
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Largea_1445591036
Këto janë 24 fotografi të turpshme, tronditëse dhe të pashpjegueshme të bëra në dasma të ndryshme.
Martesa është menduar të jetë një moment i mrekullueshëm dhe solem, kur ne bëjmë fotografi të bukura për t’i përjetësuar ato çastet më fantastike.
Megjithatë, si me të gjitha gjërat në jetë, disa martesa dalin jashtë kontrollit dhe na lënë kujtime në foto që janë të turpshme, tronditëse, të paimagjinueshme, etj.
Albumi më poshtë na tregon disa nga këto imazhe me të vërtetë të çuditshme.
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasdletshme
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasdshme2
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dadshme3
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasmdshme4
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasmfshme6
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasdletshme7
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasmfhme10
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasmsahme8
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasmdtshme9
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasdtshme11
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasdshme12
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasdshme14
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasshme15
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dasmsme16
Ja 24 foto të turpshme dhe të pakuptim, të bëra në dasma (Foto) Dadshme24
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi