Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haxhi Muhaxheri:Nje urim special per nje burr shqiptarie

Shko poshtë

Haxhi Muhaxheri:Nje urim special per nje burr shqiptarie Empty Haxhi Muhaxheri:Nje urim special per nje burr shqiptarie

Mesazh nga Agim Gashi Sat Nov 28, 2015 4:04 pm

Haxhi Muhaxheri:Nje urim special per nje burr shqiptarie 996788_596804143686792_1680554007_n

Haxhi Muhaxheri:Nje urim special per nje burr shqiptarie

AGIM GASHI, URIME 28 NENTORI !


Haxhi Muhaxheri:Nje urim special per nje burr shqiptarie 12313804_1060115387355663_3298836691998790435_n



Sot, ne kete dite te bekuar oer shqiptaret, vendosa ta shkruaj veç nje urim. Vendosa qe ne menyre special t’ja uroj Diten e Flamurit dhe te krijimit te gjysemshtetit shqiptar mikut tit e mire, veprimtarit te palodhshem dhe rapsodit te nderruar z. Agim Gashi. Vendosa t’ja uroj festen ketij burri shkuar burrash qe as per nje te vetmin çast nuk ka reshtur qe ti kontriboj cultures dhe shqiptarise. Eshte ky Agimi qe ka kenduar atdheut, trojeve shqiptare, ngjarveve historike, figurave te nderitura te konbit, heronjeve dhe deshmoreve te lirise. Eshte po ky Agimi qe ka marre pjese ne pajtimin e gjaqeve ane e kend trojeve shqiptare, bashke me Anton Çeten dhe shume burra te tjere.
Agimi ka bukur do dite qe gjendet i shtrire ne spital. E kam thirrur dhe kam biseduar vetem njehere me te. Mezi fliste. E porosita qe kur te jete me mire me shendetin te me tregoj qe te mund te flisja me shpesh me te. Por Agimi nuk me eshte lajmeruar dhe kjo me ben te dyshoj se ai vazhdon te kete probleme me shendetin. Prandaj, e lut te madhin zot dhe uroj qe Agimi te sherohet dhe te na gezoj serish me kenget e tija te bukura.
Perqafime vellazerotre per Ty o Agim Gashi !



Haxhi Muhaxheri
28. 11. 2015



Të falemnderit vlla Haxhi.Punët keq i kam por sa ka thënë Zoti!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi