Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto)

Shko poshtë

Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto) Empty Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto)

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 03, 2016 4:05 am

Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto)

Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto) Largea_largea_ladd14444683721456947571
Duket si oazë në mes të fshatit. Nuk ka epitet tjetër që i shkon për shtati asaj çfarë ka ndërtuar në fshatin e tij të lindjes, Ramiz Lladrovci. Në Gllanasellën e Drenasit, me shtëpitë mesatare të ndërtuara me mund nga banorët, ka vite që është ngritur një godinë e lartë e rrethuar me anekse tjera të projektuara mirë nga arkitekti


Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto) Alld2564
Brenda “kalasë” së ambasadorit të Kosovës në Tiranë, është edhe një pub, ku mund të rrijnë mysafirët e veçantë të ish-deputetit të PDK-së.
Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto) Alld25641
Kurse në mes të oborrit ndodhet pishina që ditëve të nxehta të verës shfrytëzohet nga Lladrovci dhe anëtarët e tjerë të familjes.
Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto) Alld25642
Edhe nga qielli vërehet investimi i madh që kjo familje patriotësh nga Drenica ka bërë. Përmes Google-map shihet fare lehtë dallimi mes saj dhe shtëpive tjera.
Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto) Alld25643
Verës ky vend ka pamje të bukur, por asgjë nuk ndryshon edhe kur bie borë.
Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto) Alld25644
Në deklarimin e pasurisë, Lladrovci nuk ka treguar se sa është shuma që kushton kjo shtëpi e ndërtuar në vitin 1999, por vetëm tregon hapësirën që sipas tij është 480 000 metër katrorë.
Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto)
Bota Sot | 02.03.2016 20:39
 Do çuditeni se çfarë shtëpie ka Ramiz Lladrovci! (Foto)
Duket si oazë në mes të fshatit. Nuk ka epitet tjetër që i shkon për shtati asaj çfarë ka ndërtuar në fshatin e tij të lindjes, Ramiz Lladrovci. Në Gllanasellën e Drenasit, me shtëpitë mesatare të ndërtuara me mund nga banorët, ka vite që është ngritur një godinë e lartë e rrethuar me anekse tjera të projektuara mirë nga arkitekti.Brenda “kalasë” së ambasadorit të Kosovës në Tiranë, është edhe një pub, ku mund të rrijnë mysafirët e veçantë të ish-deputetit të PDK-së.Kurse në mes të oborrit ndodhet pishina që ditëve të nxehta të verës shfrytëzohet nga Lladrovci dhe anëtarët e tjerë të familjes.Edhe nga qielli vërehet investimi i madh që kjo familje patriotësh nga Drenica ka bërë. Përmes Google-map shihet fare lehtë dallimi mes saj dhe shtëpive tjera.Verës ky vend ka pamje të bukur, por asgjë nuk ndryshon edhe kur bie borë.Në deklarimin e pasurisë, Lladrovci nuk ka treguar se sa është shuma që kushton kjo shtëpi e ndërtuar në vitin 1999, por vetëm tregon hapësirën që sipas tij është 480 000 metër katrorë.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi