Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emocionuese: Bill Clinton takon dhe përqafon familjen Shala pas 17 vitesh në SHBA (Video)

Shko poshtë

Emocionuese: Bill Clinton takon dhe përqafon familjen Shala pas 17 vitesh në SHBA (Video) Empty Emocionuese: Bill Clinton takon dhe përqafon familjen Shala pas 17 vitesh në SHBA (Video)

Mesazh nga Agim Gashi Wed Oct 12, 2016 8:34 pm

Emocionuese: Bill Clinton takon dhe përqafon familjen Shala pas 17 vitesh në SHBA (Video) Auto_clintoni1476278115
Emocionuese: Bill Clinton takon dhe përqafon familjen Shala pas 17 vitesh në SHBA (Video)

Familja Shala ishte refugjatë gjatë luftës në Maqedoni. Atje ishin takuar dhe me presidentin amerikan Bill Clinton kur ai ishte në vizitë në kampin e refugjatëve.
Tash 17 vite më pas, familja Shala ka migruar në SHBA. Atje kanë takuar ish presidentin Bill Clinton në kampanjën e bashkëshortes së tij Hillaryt, transmeton zeri.info.  
Aty, zotëri Shala i ka thirrur presidentit Clinton, dhe i ka treguar fotografinë të cilin e kishin bërë bashkë në Maqedoni. Atëherë ish presidenti Clinton i ka përqafuar dhe ka realizuar një fotografi së bashku me ta, transmeton zeri.info.
Përndryshe familja Shala kishte marrë edhe çmimin “Hasan Prishtina” nga ish presidenti Ibrahim Rugova në vitin 1995 për kontributin e tyre./Zeri/Emocionuese: Bill Clinton takon dhe përqafon familjen Shala pas 17 vitesh në SHBA (Video) Auto_rugova1231476278554
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi