Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tronditëse/ Vritet në Kanada në një party adoleshentësh djali 15 vjeçar i aktorit shqiptar

Shko poshtë

Tronditëse/ Vritet në Kanada në një party adoleshentësh djali 15 vjeçar i aktorit shqiptar Empty Tronditëse/ Vritet në Kanada në një party adoleshentësh djali 15 vjeçar i aktorit shqiptar

Mesazh nga Agim Gashi Sat Oct 29, 2016 10:22 pm

Tronditëse/ Vritet në Kanada në një party adoleshentësh djali 15 vjeçar i aktorit shqiptar

Tronditëse/ Vritet në Kanada në një party adoleshentësh djali 15 vjeçar i aktorit shqiptar Auto_bbbbb1477763906

Djali i aktorit Shkëlqim Daja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen e aktorit shqiptar Shkëlqim Daja, i njohur për disa intepretime në filmat e socrealizmit gjatë viteve ’80. Daja i cili jeton prej shumë vitesh me familjen në Itali ka humbur djalin e tij 15 vjeçar Denisin mbrëmjen e djeshme.
Sikundër mësohet djaloshi është vrarë mbrëmë gjatë një party adoleshentësh, ndërkohë që nuk jepen të tjera të dhëna mbi mënyrën se si ka rrjedhur ngjarja.
Kjo është një goditje shumë e rëndë për prindërit e tij Shkëlqimin dhe Karmelen, edhe për faktin që Denisi ishte djali i tyre i vetëm. Ndërkohë që ngushëllime të shumta familja ka marrë edhe nga bashkëatdhetarët që jetojnë në Shqipëri.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi