Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sesioni shkencor me temën: ”Shqiptarët gjatë viteve 1878-1948” mbahet në Shkup

Shko poshtë

Sesioni shkencor me temën: ”Shqiptarët gjatë viteve 1878-1948” mbahet në Shkup Empty Sesioni shkencor me temën: ”Shqiptarët gjatë viteve 1878-1948” mbahet në Shkup

Mesazh nga Agim Gashi Wed Aug 26, 2009 12:01 am

Sesioni shkencor me temën: ”Shqiptarët gjatë viteve 1878-1948” mbahet në ShkupShoqata ”Trojet e Arbrit” me një punë intensive, deri më tash ka vazhduar me sukses misionin e saj për rifreskimin e kujtesës historike për shumë ngjarje dhe për figura të shquara të Lëvizjes sonë Kombëtare. Ju njoftojmë se tashmë çdo gjë është gati për Sesionin e radhës që do të ketë për temë “Shqiptarët gjatë viteve 1878-1948”. Njoftojmë pjesëmarrësit dhe mjetet e informimit nga të gjitha viset etnike shqiptare se ky sesion mbahet në Shkup, më 26 korrik 2009, duke filluar në orën 10,00, në ambientet e Hotel Luxor, në “Rrugën e Kaçanikut” (“Kacanicki pat”), Nr. 43, në Shkup.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi