Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marsh protestues në Tetovë (30/09/2009) - Jo falsifikimit të Historisë shqiptare

Shko poshtë

Marsh protestues në Tetovë (30/09/2009) - Jo falsifikimit të Historisë shqiptare Empty Marsh protestues në Tetovë (30/09/2009) - Jo falsifikimit të Historisë shqiptare

Mesazh nga Agim Gashi Tue Sep 29, 2009 11:08 am

Marsh protestues në Tetovë (30/09/2009) - Jo falsifikimit të Historisë shqiptare

Sh.m.a.i.k ILLYRICUM LIBERTAS - Tetove, ne bashkepunim te plote me dy unionet studentore te UEJL dhe USHT, me rastin e botimit te pseudo-enciklopedise maqedonase organizon marsh protestues. Marshi do te mbahet diten e merkure, 30 shtator, me fillim ne ora 12,00. Nisja do te behet nga sheshi para UEJL-se ne menyre te organizuar. Kolona do te shkoje ne menyre te organizaur deri tek Marketi Vero dhe do te perfundoje me nje fjalim rasti para Pallatit te Kultures. Ftojme gjithe qytetaret qe ti bashkangjiten masivisht protestes ne fjale.


Për ZSH: Valon Kurtishi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi