Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim dhe falenderim i Zotit Koliqi!

Shko poshtë

Njoftim dhe falenderim i Zotit Koliqi! Empty Njoftim dhe falenderim i Zotit Koliqi!

Mesazh nga Agim Gashi Sat Nov 14, 2009 1:37 am

Njoftim dhe falenderim i Zotit Koliqi! N1567621193_2912


Engjëll Koliqi

JU FALEMNDERIT E ZOTI JU BEKOFTË TË GJITHËVE - GRAZIE E DIO VI BENEDICA TUTTI!!!

Miq të dashur dhe të nderuar, më 10 nëntor kisha ditëlindjen. Këtu në "FACEBOOK" dhe në postën time elektronike më kanë ardhur qindëra urime e përgëzime!!! Me pamundësi që t'u pëgjigjrm të gjithëve dhe të ju falënderoj veç e veç - nuk më lejon koha dhe nuk kam ende fuqi fizike të qëndroj kohë të gjatë ulur pranë kompjuterit.... Kam këtu mikun tim të madh - Ing Skënder Korça, i cili nga Gjilani ka ardhur mysafir tek unë dhe meqë ishte i sëmuar, është shtrirë në spitalin e Lecco-s shumë kohë më duhet për t'i qëndruar afër dhe për të rregulluar të gjitha dokumentet e nevojshme për te dhe për të gjetur mjete financiare për mbulimin e shpenzimeve të spitalit, sepse duhet të ketë së paku një intervenim kirurgjik, në mos dy.... Zoti i ndihmoftë Skënderit dhe të gjithë ne!!! Ju falemnderit shumë për urime dhe urime të mira e bekime paqi gjithmonë!!!
Ju përqafoj të gjithëve!
Engjëlli
***********************
Mille grazie a tutti voi per gli auguri peri il mio Compleanno!!! Non posso rispondere a tutti, ma mando a voi un ringraziamento comune, perché ancora mi manca forza fisica e non posso essere lungo seduto davanti al PC e anche ho un amico kosovaro che era ospite a mia casa, malato e ricoverato in ospedale di Lecco... stp correndo tanto anche per lui!!!
Dio vi benedica tutti voi!!! Un abbraccio fortissimo!!!
Engjëll - Angelo
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi