Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Organizim festiv per festen e Pavaresise.

Shko poshtë

Organizim festiv per festen e Pavaresise. Empty Organizim festiv per festen e Pavaresise.

Mesazh nga Agim Gashi Fri Nov 20, 2009 5:27 pm

Organizim festiv per festen e Pavaresise.

Partia Drejtesi dhe Unitet do te organizoj ne te gjitha qytet kryesore te Shqiperise, gjithashtu ne Prishtine e Tetove, aktivitete me rastin e 28 Nentorit.

Ne keto aktivitete do te shperndahen Falas dhjetra flamuj shqiptar dhe simbole te tjera kombetare. Klubet tona rinore patriotike ne bashkepunim me disa shoqata te tjera kombetare do te jene organizatoret ne cdo qytet te shqiperise.

Keto aktivitete do te transmetohen live ne disa media kombetare.

Nese jeni te interesuar edhe ju per te marre pjese aktivisht ne organizimin e ketyre aktiviteteve ju lutem shkruani te faqja e PDU dhe do tju konktojme perkatesisht ne varesi te qytetit qe ju banoni.

Per Tiranen mbledhja e rradhes do te mbahet te henen ne oren 18.00 prane zyrave te PDU, Tirane

Le te mblidhemi te gjithe se bashke per te mbajtur nje flamur kombetar ne dore!

Jeni te gjithe te ftuar dhe te mirepritur,

Me respekt

Grupi organizator PDU
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi