Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJOFTIM i Klubit të Shkrimtarëve Shqiptarë në Botë “Drita”

Shko poshtë

NJOFTIM i Klubit të Shkrimtarëve Shqiptarë në Botë “Drita” Empty NJOFTIM i Klubit të Shkrimtarëve Shqiptarë në Botë “Drita”

Mesazh nga Agim Gashi Wed Dec 09, 2009 11:38 pm

NJOFTIM i Klubit të Shkrimtarëve Shqiptarë në Botë “Drita”


NJOFTIM


Gjithë Anëtarët e Klubit të Shkrimtarëve Shqiptarë në Botë “Drita”

Të dërgojnë, pranë Kryesisë, të dhënat e mëposhtme:
Emri, Mbiemri. Datëlindja. Vendlindja. Telefoni. E-mailin,
Adresa e banimit (me gjithë kodin postar).
Këto do të bëjnë të mundur komunikimin mes Kryesisë dhe Anëtarëve, për veprimtaritë letrare e shoqërore, botimet që po përgatiten etj.
Të dhënat të dërgohen, në kohën më të shpejtë të mundur, në adresat elektronike:
thanasg@otenet.gr dhe alekolokaj1@yahoo.fr


Zëdhënësi i Klubit “Drita”
Aleko Likaj
Dhjetor, 2009
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi