Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR (F.B.K.SH)

Shko poshtë

FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR (F.B.K.SH) Empty FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR (F.B.K.SH)

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jan 01, 2010 6:03 pm

FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR (F.B.K.SH)

FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR ( FBKSH) SI PASARDHES I DENJ I USHTRIS CLIRIMTARE TE KOMBIT (U.C.K) I ARMATOSUR ME NJE PLATFORME TE QARTE KOMBETARE, ME ME SHUME SE 25.000 ANETAR, ME DREJTUES ATDHETARE (ISH LUFTETARE TE LUFTRAVE TE FUNDIT NE KOSOVE, PRESHEVE E MAQEDONI), JURIST, PROFESOR, DOKTOR SHKENCASH E USHTARAK TE ZOT JU DREJTOHET; NENAVE SHAMIZEZA SHQIPTARE, MOTRAVE TE MOTRAVE TE PERDHUNUARA E MASAKRUARA ANTINJERZISHT (QE NGA MAKINA FASHISTE ZERVIANE NE CAMERI E DERI TE AJO SHFAROSESE E MILOSHEVICIT NE DARDANI), FEMIJVE DHE SHOKEVE TE FEMIJVE TE ISH DESHMOREVE TE KOMBIT QE DHURUAN JETEN E TYRE ( QE NGA 1944 E DERI NE 2009) PER TA BERE NENEN TONE SHQIPERI NJE KOMB-SHTET TE VETEM E SOVRAN, ME KETE APEL, SA HYJNOR PO AQ DHE SUPREM; BASHKOHUNI ME NE! BASHKOHUNI ME RADHET TONA ME BESIMIN E PLOTE TE VENDOSMERIA DHE GUXIMI YNE QE E KA BURMNIN E FORCES TE GJAKU I TE RENEVE TE KOMBIT, TE VUAJTJET SHKEULLORE TE KETIJ POPULLI HYJNOR DHE AUTOKTON NE TROJET E VETA, , TE KLITHMA E E FEMIJES SE DALE NGA BARKU I NENES SHQIPTARE ME FORCEN SHTAZARAKE TE ARMES SERBO-GREKE,TE E DREJTA JURIDIO-HISTORIKE E VETVENDOSJES QE NA PERKET SI CDO POPULL TJETER DHE SE FUNDMI TE RENKIMET SHEKULLORE TE NJE NENE QE NUK MERITONE ASPAK MOSVEMENDJEN DHE MOS PERKUSHTIMIN E FEMIJVE TE VET...BASHKOHUNI ME NE! BASHKOHUNI ME NE! BINDUNI SOT SE NESER DO TE JETE VONE! DO TE JETE VONE KUR ARMIQTE DHE ANTISHQIPTARET MUND TE KENE FAKTORIN KOHE ME VETE! LE TA BASHKOJME KOMBIN TONE NE NJE SHTET TE VETEM E DEMOKRATIK...LE TA BEJME NE BIJT E KESAJ TOKE SHQIPERINE NGA TIVARI NE PREVEZ...

ORA E MIRE PO VJEN!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi