Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Firma Dibrani Transport nga Gjermania u bënë thirrje

Shko poshtë

Firma Dibrani Transport  nga Gjermania u bënë thirrje Empty Firma Dibrani Transport nga Gjermania u bënë thirrje

Mesazh nga Agim Gashi Tue Feb 16, 2010 2:15 am

Firma Dibrani Transport nga Gjermania u bënë thirrjeFirma Dibrani Transport  nga Gjermania u bënë thirrje Image0121
OFERTË PUNE


1. Firma Dibrani Transport nga Gjermania u bënë thirrje për bashkëpunim ose ti punësoj 6 punëtor ,të menaxhojnë dhe ta udhëheqin lokalin me mallra me prodhime gjermane në Kosovë.

Kushtet:1. Ne kemi një lokal afarist në Vragoli në aksin rrugor Prishtinë – Pejë afër aeroportit të Prishtinës i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme me një hapësirë sipërfaqësore një hektar me një lokal afarist mbi 700 metra, me zyre ,dalje në rrugë 52 m në magjistrale që është ndërtua me 6 korsi para një viti .Lokali ka punuar që 4 vjet i cili ka një përvojë dhe një emër shumë te njohur po për shkak të rrugës që u punua kemi pasur pasoja ne vitin e kaluar ku tani pritet te përfundojnë edhe ca punë të vogla që te rifillojmë punët tregtare.

2. Të kenë përvojë paraprake si tregtar ose veprime te ngjashme por jo një në Kosovë.3. Përparësi kanë ata qe ofrojnë fuqinë punëtore menaxhimi është ma i lehtë që të jenë një familje me anëtarët e vet për shkaqe lehtësuese të udhëheqjes.

4. Furnizimin , organizimin, transportin e mallit nga Gjermania e kryejmë ne me mobile apo ndonjë lloj malli tjerët sipas nevoje ne tregun kosovar

5. Mund t'ju ofrojmë edhe bashkëpunim sipas marrëveshjes që të punojmë si bashkë partner për ata qe e ndiejnë veten ma të favorshëm

6. Mund të lajmëroheni përmes (kontaktit) telefonik në Gjermani të drejtuesi dhe udhëheqësi z. Asllan Dibrani

7. Me një fjale për tu kompletua ky organizim duhen këta njerëz me sa vijon.

1. Një udhëheqës menaxhimi

2. Dy punëtor ose tre ndihmës

3. Dy rojtar

4. Dhe punëtor ndihmës për ngarkim shkarkim gjëra që i diskutojmë por po ceku edhe njëherë përparësi ka një familje e vetme me fuqi punëtore te veten

2.Firma Dibrani Transport kërkon një shofer për gjermani:Kushtet:2. Të këtë përvojë pune si shofer

3. Të jetë i komunikueshëm me publikun

4. Të këtë prirje në paketimin e mallërave

5. Të këtë të drejtë vozitje kamionin 7.5 tona me rimorkio

6. Të këtë të drejtë vozitje kombin 3.5 tona me rimorkio

7. Mosha e preferume dere në 40 vjet

8. Ta njeh gjuhën Gjermane

Përparësi kane shoferët që lajmohen nga rrethi i Shtutgardit ose vijnë me ndonjë vizë pune lehtësime kane edhe ata qe janë nga Maqedonia

Firma Dibrani Transport3. Shet një lokal afarist në PrshtinëShesim lokalin afarist në Prishtinë, "Ulpiana", D-9hyrja nr5, lokali nr.2, me një pozitë shumë të mirë afër qendrës së Studentëve dhe Spitalit pikërisht të Fontana të pallatet e mëdhenj , madhësia 47.30 m i rinovuar komplet i ri me instalim elektrik, instalim uji, pllaka dyshemeje te klasit të parë dritare t reja dhe sigurimi enkas i rrjetës metalike në sipërfaqen e dritareve . Në brendësi ka të rregulluar një banjo dhe WC. Pranë lokalit ka një tersë të madhe e shoqëruar me një kopsht të bukur, terasën dhe instalimin nëntokësor të ujët dhe elektrifikimin deri ne kopsht për ujitje dhe ndriçim dritash, në pjesën rrethore. Shkallët e pallatit ne i kemi rregulluar.I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme- ordinancë, restorant, apo lami tjetër, çmimi shumë i volitshëm 56.000 euro

(ka edhe bodrumin me qe është kati përdhes mund ta lidh me lokal vetëm si ide)pronari shqiptar dokumentet origjinalePala që ndërmejtson ose qe e gjënë blerësin shpërblehet me 1.500 euroKontaktoni me pronarin në Gjermani të Dibrani-transport kliko

ne vizitkartën dhe i keni telefonat tonë ose na shkruani përmes e-mail adresave në web- faqen tonë http://www.dibrani-transport.de ose në Kosovë Tel

Firma Dibrani Transport  nga Gjermania u bënë thirrje GetAttachment.aspx&hm__qs=file%3d81f98a3c-5f9a-49a3-b859-9cb59ff5214a.jpg%26ct%3daW1hZ2UvanBlZw_3d_3d%26name%3daW1hZ2UwMDMuanBn%26inline%3d1%26rfc%3d0%26empty%3dFalse%26imgsrc%3dcid%253a2.3166804254%2540web45805.mail.sp1.yahoo.com%26msgHash%3dffffffffffffffff&oneredir=1&ip=10.1.106Firma Dibrani Transport  nga Gjermania u bënë thirrje GetAttachment.aspx&hm__qs=file%3d1aac59c5-1d7a-48e0-8c9b-bc0378613d7a.jpg%26ct%3daW1hZ2UvanBlZw_3d_3d%26name%3daW1hZ2UwMTMuanBn%26inline%3d1%26rfc%3d0%26empty%3dFalse%26imgsrc%3dcid%253a3.3166804254%2540web45805.mail.sp1.yahoo.com%26msgHash%3dffffffffffffffff&oneredir=1&ip=10.1.106

Firma Dibrani Transport  nga Gjermania u bënë thirrje GetAttachment.aspx&hm__qs=file%3df508d95d-73cc-4471-adb3-5afa21e8cca7.jpg%26ct%3daW1hZ2UvanBlZw_3d_3d%26name%3daW1hZ2UwMTQuanBn%26inline%3d1%26rfc%3d0%26empty%3dFalse%26imgsrc%3dcid%253a4.3166804254%2540web45805.mail.sp1.yahoo.com%26msgHash%3dffffffffffffffff&oneredir=1&ip=10.1.106

Firma Dibrani Transport  nga Gjermania u bënë thirrje GetAttachment.aspx&hm__qs=file%3d625e69ef-b9f0-4a54-b91c-39085f2ef157.jpg%26ct%3daW1hZ2UvanBlZw_3d_3d%26name%3daW1hZ2UwMTUuanBn%26inline%3d1%26rfc%3d0%26empty%3dFalse%26imgsrc%3dcid%253a5.3166804254%2540web45805.mail.sp1.yahoo.com%26msgHash%3dffffffffffffffff&oneredir=1&ip=10.1.106Këto janë disa fotografi nga pamja e jashtme e lokalit dhe e brendshme.KONTAKTI

* DIBRANI TRANSPORT *

Hallstr. 62
70376 Stuttgart
Gjermani

www.dibrani-transport.de

Tel.
0049 - 711/54065201
Tel. 0049 - 711/81477553

Mobil: 0049- 172/ 134 91 96
Mobil: 0049- 179/ 501 74 84Mund të lajmëroheni përmes (kontaktit) telefonik në Gjermani të drejtuesi dhe udhëheqësi z. Asllan Dibrani
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi