Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ftese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani

Shko poshtë

Ftese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani Empty Ftese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani

Mesazh nga Agim Gashi Thu May 20, 2010 12:11 am

Ftese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani
F t e s ëFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 22369_100325713333637_100000686257288_7408_180736_nFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 6008_113076327040_546432040_2540272_4567670_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 19871_1248962181441_1151062640_30608576_535093_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 20472_107542065923851_100000041739191_197037_1678839_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 4946_1143355315221_1567621193_30342123_536046_s

Ftese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 6609_1168403898153_1469621892_30454851_5814226_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 24990_1405743269917_1422468005_1107350_4956955_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani S1392845156_30111126_2333405Ftese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 12169_1169525322999_1373962475_30447244_7861760_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 10522_131453384076_644509076_2594741_614198_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 17053_100584009975835_100000727092472_15297_7090035_s
Ftese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 25957_104007236295670_100000591831391_109540_6781377_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 13461_100131880013342_100000495901005_576_1160304_s


Ftese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 13750_102983136390324_100000359130679_78439_465575_nFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 16634_105384056143825_100000166924834_150834_2398577_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 11863_1217325166565_1631947374_528830_8092040_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 6411_1164104592640_1528638107_406030_3142423_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 22767_1248349176348_1458014986_30835840_6715703_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 19675_1196923367337_1356061294_30517292_5266291_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 7417_1250246055465_1208896826_30788984_5269386_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 4771_1165775380094_1099188661_516295_6218724_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 25003_384860530698_751235698_3801985_3625519_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 26438_363375309195_532659195_4956173_1193055_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 18147_1159059626749_1535548066_30367471_5161406_sFtese, e Lidhjes se Shkrimtareve dhe artisteve ne Gjermani 10870_101463926545663_100000461689628_39459_2837531_sTë nderuar krijues dhe artdashës!
Ju ftojmë të merrni pjesë në orën letrare - përkujtim - për krijuesin e madh të letrave Shqipe, Azem Shkrelin, si dhe në ndarjen e shpërblimeve letrare të konkursit të parë me emrin "Azem Shkreli“, organizuar nga Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptare në Gjermani.

Ora letrare fillon në orën 12.30 , më datën 23 maj 2010.
Adresa: “Haus Ennepetal” – Gas str. nr.10. 58256 – EnnepetalKryesia e LSHAKGJ

Kontaktimi: E –mail: martincuni@hotmail.de

Tel. 02333833562 (në orët e mbrëmjes)


KOMUNIKONI;SHKRUANI;PUBLIKONI
Administratoren

* Asllan Dibrani
* Engjëll Koliqi
* Ramadan Musliu
* Flora Poete Kelmendi
* Anjeza Sakaj
* Ferdinand Laholli
* Halil Rrustemaj
* Agim Gashi
* Kri Tiku
* Arif Molliqi
* Evis Ramusholli
* Dibran Demaku
* Albina Idrizi
* Hasan Qyqalla
* Sabit Gecaj
* Seveme Preteni
* Muharrem Sfarqa
* Naser Aliu
* Monda Korca
* Gëzim Ajgeraj
* Ndue Ukaj
* Adem Gashi
* Shaban Cakoli
* Alma Papamihali
* Giancarlo De Rosa
* Martin Cuni(Kryetari)
* Pal Sokoli (Gründer)

LSHAKSH-ne Gjermani


Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi