Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

„Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqipatr ne Gjermani(LSHAKSH)“

Shko poshtë

„Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqipatr ne Gjermani(LSHAKSH)“ Empty „Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqipatr ne Gjermani(LSHAKSH)“

Mesazh nga Agim Gashi Tue May 11, 2010 6:26 pm

„Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqipatr ne Gjermani(LSHAKSH)“ 6008_113076327040_546432040_2540272_4567670_s
Pal Sokoli

Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqipatr ne
Gjermani(LSHAKSH)


F t e s ë


Të nderuar krijues dhe artdashës, ju ftojmë të
merrni pjesë në orën
letrare përkujtim-ore për krijuesin e madh të
letrave Shqipe, Azem
Shkrelin, si dhe në ndarjen e shpërblimeve
letrare të konkursit të parë
letrar me emrin „ Azem Shkreli“ të...
cilin e ndanë Lidhja e Shkrimtarëve,
Artistëve dhe Krijuesve Shqiptar
në Gjermani.


Ora letrare fillon në orën 12.30 , më datën 23 maj
2010.


Adresa: “Haus Ennepetal” – Gas str. nr.10. 58256 –
Ennepetal

Kontaktimi: E –mail: martincuni@hotmail.de


Tel.
02333833562 / në orët e mbrëmjes
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi