Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Mon Sep 24, 2012 10:44 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 12243465_1020108918050127_5863897033464464714_n

LIDER quhet ai udhëheqës të cilin populli e kërkon të jetë në krye të shtetit. "Lideri" i cili del fushatave, bërtet e thërret për ta mashtruar dikend për një votë, ose paguan vota nga elektorati, pastaj i vjedh ato...ai nuk është lider e bile as njeri jo!

Ky ishte LIDERI të cilin e kërkonte populli ndërsa ky kishte ba aso mardhënje të mira me popullin, saqë po të jetonte gjithmonë do të ishte President.
Sepse ishte Arkitetkti i Demokracisë!
Fundi i vitit 1989 shenon nje kthes te madhe ne historin e Kosoves! Themelohet LDK partia e pare DEMOKRATIKE ne Kosove,dhe bie komunizmi!
Kesaj Levizje i prin nje njeri i qetë,i urtë,atdhetar,vizionar quhej IBRAHIM RUGOVA!


By AdM
Doni
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 11203175_432124366968639_8392684927323201189_n


Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 10636087_356847471167364_1567193581669178023_n-300x244


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sat Nov 14, 2015 4:04 pm, edituar 21 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Tue Oct 30, 2012 2:32 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 45056_100794476647822_6064667_n


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sat Dec 13, 2014 12:39 am, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Nov 08, 2012 10:11 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Large_ibrahim_rogova-pic051352400201


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sat Dec 13, 2014 12:39 am, edituar 2 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Sun Nov 11, 2012 12:59 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 230196_386763354731771_602138798_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 598473_284576704997192_90016747_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 6233_281438971977632_616510140_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 69524_281828535272009_213385944_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 522966_281883688599827_1301817430_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Sun Nov 11, 2012 10:30 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 404991_285034468284749_1100946509_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Tue Nov 20, 2012 11:43 pm

Ditët e fundit të Dr.Rugovës duke i lutë ndërkombtarët që ta ruajnë Kosovën!

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 554194_285784308209765_1077795056_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Wed Nov 21, 2012 1:26 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Grupinegociator221105
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Mon Nov 26, 2012 1:18 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 399323_136590006491074_1613051263_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 534479_135707173246024_39052992_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 522224_130343570449051_1349712908_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Një foto për Dr.Rugoven sjellë nga Hafiz Gagica publikóhet për herën e parë!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Dec 07, 2012 7:53 pm

Një foto për Dr.Rugoven sjellë nga Hafiz Gagica publikóhet për herën e parë!

Në shenjë kujtimi të ditëlindjes së liderit tonë historik..!
Kujtimi për ditëlindjen e Presidentit historik Dr. Ibrahim Rugova, duhet të jetë frymëzim dhe mobilizim për jetësimin e objektivave që ai i kishte për liri, demokraci, zhvillim, prosperitet, tolerancë dhe mirëkuptim, për një Kosovë demokratike, të pasur dhe të integruar në familjen evropiane si dhe në miqësi të përhershme me Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA). Presidenti Rugova ishte arkitekti dhe themeluesi i ...

shtetit të Kosovës.
Vizioni dhe filozofia e tij politike do mbetet opsioni më i mirë për Kosovën dhe se kompromisi i tij politik ishte pavarësia dhe liria e Kosovës. Objektivat e filozofisë dhe trashëgimisë rugoviane mund të arrihen dhe realizohen vetëm me njerëz të përkushtuar, me angazhim serioz dhe me punë intensive.
Figura e presidentit Rugova do të kujtohet brez pas brezi, dhe unë besoj se brezat e ardhshëm do të përulen me respekt edhe më të madh para veprës së presidentit tonë historik për gjithë atë që bëri për të mirën e shqiptarëve në përgjithësi dhe për Kosovën në veçanti.


Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 424917_4997011486954_1261558961_n


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Fri Dec 07, 2012 7:58 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Dec 07, 2012 7:56 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 14290_4997014887039_781390032_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 6638_4997017207097_1979931096_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 756_4997019367151_609479718_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 319606_4997079288649_2106058254_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 248269_4997081048693_97066444_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 65071_4997086608832_612913442_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 484178_4997091128945_129183975_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Wed Dec 12, 2012 12:44 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 282435_458256087543821_1550025727_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 23882_457399730962790_1971525607_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 425581_457837660918997_843777935_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Wed Dec 12, 2012 12:51 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 483405_458433457526084_1490995532_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 548782_3597955068262_342301114_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Dec 13, 2012 7:11 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 35648_394918990587223_24583944_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Dec 14, 2012 12:50 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 430939_459225177446912_1332274366_n

Rugovistat të Bashkuar mundë ta largojnë Hashim Thaqin dhe shikun e ti mafioz nga pushteti një herë e pergjithëmonë. Të gjthë Rugovistat duhet te bashkohen në LDK dhe ta shpetojnë popllin nga kjo Qeveri e korruptuar.

Shoqata e vëllezirve dhe e miqëve të Ibrahim Rugovës!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Dec 14, 2012 8:51 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 154455_459367077432722_24676493_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Wed Dec 19, 2012 12:09 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 537653_460996317269798_266811288_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 23882_457399730962790_1971525607_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 59319_457367760965987_597261022_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 483405_458433457526084_1490995532_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 430939_459225177446912_1332274366_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 262700_459005224135574_89391817_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Dec 20, 2012 8:10 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 181891_507675039262811_781888507_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Wed Dec 26, 2012 10:58 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 9173_450878058310300_2110307196_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Feb 07, 2013 9:26 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Ibrahim_Rugova,_piktura_nga_Ilir_Fico
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Feb 07, 2013 9:32 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Ibrahim_Rugova,_piktura_nga_Ilir_Fico
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Feb 07, 2013 7:51 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 487979_488352867892404_361437570_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 487979_488352867892404_361437570_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Feb 07, 2013 11:50 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 72633_485459841490112_632952508_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 59319_457367760965987_597261022_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 425581_457837660918997_843777935_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 149465_483830001653096_1738929601_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Sun Feb 10, 2013 7:37 pm

VIZITA E PRESIDENTIT HISTORIK IBRAHIM RUGOVA NE ODEN E ATDHETARIT
BACES IBRAHIM SEFERI!

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 427351_486781338024629_398455255_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Wed Feb 13, 2013 12:58 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 404566_518340548189483_1436933204_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Image4Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 526822_517461781610693_1308400116_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 482964_464363243587214_209127802_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 154802_487559997946763_492654035_n


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Mon Jan 20, 2014 10:45 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi Sat Mar 09, 2013 12:30 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 1914_496697017033061_1835255561_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 67357_495722080463888_1005577249_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 281847_495420683827361_760624305_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 486872_495356413833788_1569789989_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 12270_495001140535982_2073199107_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 421811_494280510608045_1028820333_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 734626_494042953965134_214023081_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 67313_493547414014688_737007877_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 1851_493290994040330_1334142873_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! 644603_492785610757535_1194162513_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi