Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHIKIME PA KUFIJ... EKSPOZITE FOTOGRAFIKE DHE PIKTURE TE NJE BOTE GJITHMONE AKTIVE

Shko poshtë

SHIKIME PA KUFIJ... EKSPOZITE FOTOGRAFIKE DHE PIKTURE TE NJE BOTE GJITHMONE AKTIVE Empty SHIKIME PA KUFIJ... EKSPOZITE FOTOGRAFIKE DHE PIKTURE TE NJE BOTE GJITHMONE AKTIVE

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jun 17, 2010 1:12 am

SHIKIME PA KUFIJ,.. ekspozite e nje Bote gjithmone aktive

SHIKIME PA KUFIJ... EKSPOZITE FOTOGRAFIKE DHE PIKTURE TE NJE BOTE GJITHMONE AKTIVESHIKIME PA KUFIJ... EKSPOZITE FOTOGRAFIKE DHE PIKTURE TE NJE BOTE GJITHMONE AKTIVE 30683_127078927326486_100000731394146_192645_3462592_n
Alketa DervishajKjo ekspozite lindi si ide imja bashke me dy kolege te mi fotografe...
Per here te pare do prezantoj fotografi te bera ne vende te ndryshme ku cdo gje eshte ne moviment,..te perpunuara ne kompiuter dhe te shtamposura mbi telajo bardhe e zi, te pikturuara ne detajet ku une vendosa ti jepja ngjyre...
Fotot tregojne nje realitet qe cdo dite perballemi disi i verber ne syte e shumeve prej nesh,...disa nga keto i kam bere ne Shqiperi...te tjerat jane foto te bera femijeve te shkolles Fortitudo Basket Mozzecane pra femijeve te nje skuadre Basketbolli kety ne Itali.

Gjej rastin te fln per kete arritje dhe per punen e gjate dhe te pa lodhur te gjithe ata qe ne nje fare menyre kontribuan ne kete eveniment,...fln femijet te cilet me shume deshire dhe entusziazem u bene bre e fokusimit tim gjithashtu dhe prinderit e tyre dhe dy profesoret te cilet me dhane nje dore per realizimin e ketij projekti.

Ftoj te gjithe ata qe kane mundesi te marrin pjese ne inaugurimin e ketij evenimenti kultural i cili zvillohet nen kujdesin tim bashke me Marco Corso & Mirco Zappon Photographer.INAUGURIMI DO TE BEHET ME DT : 26-06-2010 NE OREN 18:00

EKSPOZITA DO TE QENDROJE E HAPUR DERI ME DT: 4-7-2010Adresa; CORTI SALVI, BOVOLONE VR ITALY

jeni te mirepritur


SHIKIME PA KUFIJ... EKSPOZITE FOTOGRAFIKE DHE PIKTURE TE NJE BOTE GJITHMONE AKTIVE 31303_127464253954620_100000731394146_194872_3341995_n


HYRJA FALAS

PER INFO : alketadelishaj@hotmail.it ketyart@live.it
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi