Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PËR BARAZI PARA LIGJIT DHE DINJITET

Shko poshtë

PËR BARAZI PARA LIGJIT DHE DINJITET Empty PËR BARAZI PARA LIGJIT DHE DINJITET

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jun 24, 2010 9:18 pm

PËR BARAZI PARA LIGJIT DHE DINJITETDemonstratë në Bernë.
Të shtunën me 26 qershor në orën 14.00
Takim në Weisenhausplatz afër stacionit të trenit

Organizohet nga më se 60 shoqata, organizata dhe parti politike.

Qëllimi: barazi para ligjit zviceran, trajtim te barabartë dhe dinjitet!
Nuk durojmë më mobingun kolektiv kundër shqiptarëve!
Demonstrata është për mu dhe ty.
Eja sot që të mos i bartësh pasojat nesër!

Për bashkësinë Shqiptare SH, Pro Integrën dhe Shoqatën Korza
Osman Osmani dhe Faton Topalli


Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi