Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buqe Berisha:Shfaqja "MË AFËR" më 13 Shtator

Shko poshtë

Buqe Berisha:Shfaqja "MË AFËR" më 13 Shtator  Empty Buqe Berisha:Shfaqja "MË AFËR" më 13 Shtator

Mesazh nga Agim Gashi Wed Sep 08, 2010 6:50 pm

Buqe Berisha:Shfaqja "MË AFËR" më 13 Shtator  58531_491743067563_699252563_7060200_5022687_n
Buqe Berisha:Shfaqja "MË AFËR" më 13 Shtator


Shfaqja "MË AFËR" më 13 Shtator 20.00
Më 13 Shtator (Sezoni i vjeshtes)


Shfaqet "Më Afër"

Ora:20.00

Shfaqja “Më Afër” (Closer) është një produkt artistik që i takon zhanrit dramë i cilësuar ndërkombëtarisht si tekst modern i nivelit Britanez që paraqet jetën e disa personave me të gjitha karakteristikat e jetës normale.


Autor: Patrick Marber

Regjia: Kushtrim Koliqi

Luajnë: Gresa Pallaska,Astrit Kabashi, Besart Sllamniku, Arta Selimi

Kostumet dhe skenografija: Njomza Luci

Muzika: Trimor Dhomi

Ju mirepresimRezervimin e biletave mund ta beni ne: 044/430693
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi