Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sporti ndikon në ruajtjen e shëndetit

2 posters

Shko poshtë

Sporti ndikon në ruajtjen e shëndetit Empty Sporti ndikon në ruajtjen e shëndetit

Mesazh nga Agim Gashi Tue Nov 18, 2008 1:55 am

Nuk jam ndonjë sportist. Ndoshta do të kisha mund të konkuroja tek japonezët në atë sportin që shtyhen e që as emrin nuk ia di. Por e di që sporti ndikon shumë në shëndetin e njeriut. Kisha lutë ndonjë profesionist të na hapi tema nga sporti dhe të na udhëzoj se si e sa duhet të merren me sport edhe të rinjët por edhe të moshuarit. Këtu mund të kyçet edhe ndonjë studente apo student i medicinës e pse jo edhe ndonjë mjek me betimin e plotë të Hipokratit.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sporti ndikon në ruajtjen e shëndetit Empty Re: Sporti ndikon në ruajtjen e shëndetit

Mesazh nga ganche-g Tue Oct 19, 2010 5:05 am

pershendetje un nuk jam ndonje studente po as mjek me betimin e plot te hipokratit jam nje nxënse e shkolles te mesmet te lart merrem me sport qe 8 vite veq kisha mi porosit shum te rinjt pse jo edhe te moshurarit te merren me sport se o mir edhe per shendetin e tyre posaqerisht Atletika se te gjith e dim se atletika është mbreteresh e sportit dhe kurgjo nuk ju bon dom me ja imponu vetit te pakten nje or ne ditje me ja kushtru sportit pa marr parasysh se cilit sport te pershendes me respekt nga un ganja

ganche-g

Numri i postimeve : 4
Age : 31
Location : mitrovica-ks
Registration date : 28/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi