Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thaçi: Dosjet nuk janë plagjiat por të vërteta

2 posters

Shko poshtë

Thaçi: Dosjet nuk janë plagjiat por të vërteta Empty Thaçi: Dosjet nuk janë plagjiat por të vërteta

Mesazh nga Agim Gashi Fri Oct 29, 2010 10:04 am

Thaçi: Dosjet nuk janë plagjiat por të vërteta


Thaçi: Dosjet nuk janë plagjiat por të vërteta Menduh-thaci

“Nuk është e vërtet, për besë më vije shumë rëndë kur më pyesni mua, ata e dinë më mirë se unë dhe se çka kanë bërë, janë të vetëdijshëm. Po të ju intereson qëndrimi im se a janë të vërteta ose jo, topi si lëvizë për shkak se kemi aktor të gjallë të cilët i shohin ngjarjet kur i lexojnë aty dhe i vërtetojnë. Plotë aktor, dëshmitarë të gjallë ka të cilat i vërtetojnë ato të cilat shkruajnë aty. Një kërcënim që e nxorën në publik që do të ndodh vrasja, gjaku, dua ti qetësojë qytetarët, shqiptarët sidomos se nuk do të ndodh asgjë, vetëm ata duhet të ikin sa më shpejtë, të shkojnë prej nga kanë ardh, nuk do të ndodhë asnjë tmerr pasi ata janë të vdekur, politikisht dhe kombëtarisht janë të vdekur”, deklaroi Menduh Thaçi, kryetar i PDSH-së. Alsat-M
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thaçi: Dosjet nuk janë plagjiat por të vërteta Empty Re: Thaçi: Dosjet nuk janë plagjiat por të vërteta

Mesazh nga shaban cakolli Fri Oct 29, 2010 2:28 pm

Nuk bindem fare zoterinj,pasi te ju leshoi ju kolltuku politik,ka gjasa te shpalosim dosjet tuaja.......
shaban cakolli
shaban cakolli

Numri i postimeve : 353
Registration date : 18/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi