Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teatri Oda:PRISHTINA JAZZ FESTIVAL 2010 në TEATRIN ODA

Shko poshtë

Teatri Oda:PRISHTINA JAZZ FESTIVAL 2010 në TEATRIN ODA Empty Teatri Oda:PRISHTINA JAZZ FESTIVAL 2010 në TEATRIN ODA

Mesazh nga Agim Gashi Tue Nov 02, 2010 12:58 am

Teatri Oda:PRISHTINA JAZZ FESTIVAL 2010 në TEATRIN ODA 41768_1573645063_644_n
PRISHTINA JAZZ FESTIVAL 2010 në TEATRIN ODA 02.11 deri 07.11.2010
PRISHTINA JAZZ FESTIVAL 2010 në TEATRIN ODA

02.11 Daniele Esposito Trio ITALI, BELGJIKE
03.11 Fjoralba Turku Quartet SHQIPERI, GJERMANI
04.11 Crazy People Music GREQI
05.11 Francesco D`Errico Group ITALI
06.11 Elina Duni Quartet SHQIPER, ZVICER
0?.11 Koncert special (se shpejti me shume info)
BENDE/PERFORMUES LOKAL DHE INTERNACIONAL

Çmimet e biletave

5 € — për koncert
20 € - cmim special nëse bleni biletat për të gjitha koncertet (1 koncert falas)

Biletat mund të merren në:
Teatri ODA
Pallati i Rinisë, 111
10030 Prishtinë
Për informata Ju lutemi thirrni në: 038 246555
email: oda@teatrioda.com
Vizitoni www.teatrioda.com" target="_blank" rel="nofollow">https://www.facebook.com/l/eb0f2BW-HYhZGsdcJR61-V_7adA;www.teatrioda.com ku keni spjegimet sit a gjeni teatrin “Tetrin ODA”.

* Biletat nuk mund të kthehen pas blerjes!

www.teatrioda.com/?cid=1%2C29%2C64" target="_blank" rel="nofollow">https://www.facebook.com/l/eb0f2O3272mjJzVxPUYK81Ym6AQ;www.teatrioda.com/?cid=1%2C29%2C64
www.jazzprishtina.com/index.html" target="_blank" rel="nofollow">https://www.facebook.com/l/eb0f2sCbsGoSfqwD_GZrSA2QB3A;www.jazzprishtina.com/index.html

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi