Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pacolli: Sot unë jam kundër jush z. Kryeministër!

Shko poshtë

Pacolli: Sot unë jam kundër jush z. Kryeministër!  Empty Pacolli: Sot unë jam kundër jush z. Kryeministër!

Mesazh nga Agim Gashi Tue Nov 02, 2010 4:14 pm

Pacolli: Sot unë jam kundër jush z. Kryeministër!


Pacolli: Sot unë jam kundër jush z. Kryeministër!  Pacoliiiii

Lideri i AKR-së Behgjet Pacolli tha se po para tre vitesh kur dola në këtë foltore isha shumë i gëzuar se vendi im po përparon dhe po zhvillohet. Atëherë unë besoja se kjo qeveri do të jetë qeveri e suksesit të vendit. Kjo Qeveri mori pjesë në proceset historike të vendit siç ishte përgatitja për shpalljen e pavarësisë dhe për përgatitjen e vendit për integrime. Atëkohë unë dhe partia ime besuam në premtimin e kryeministrit për të ardhmen e Kosovës. Unë atëbotë mbështeta këtë qeveri me besimin se ju do të mbani premtimin edhe pse unë dhe partia ime u gjendëm përballë kritikave të mia.
Unë atëherë kam ngritur gishtin për Qeverinë tuaj, iu drejtua kryeministrit Thaçi. Por unë sot po ju them se ju gabuat me lidhjen e partnerit të koalicionit sepse u dëshmua se ky koalicion u dëshmua se është i panatyrshëm. Prandaj sot unë jam kundër jush z.kryeministër, tha ndër të tjerash Behjget Pacolli.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi