Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nëndega e LDK-së për NRW NJOFTON

Shko poshtë

Nëndega e LDK-së për NRW NJOFTON Empty Nëndega e LDK-së për NRW NJOFTON

Mesazh nga Agim Gashi Fri Nov 19, 2010 9:51 pm

Nëndega e LDK-së për NRW NJOFTON

Takim me kandidatin e LDK-s për deputet në Kuvendin e Republikës së Kosovës z.Anton Kolaj

Nëndega e LDK-së për NRW NJOFTON AntoniNëndega e LDK-së për NRW NJOFTON Antoni

Nëndega e LDK në NRW, në koordinim me Kryesinë e Degës së LDK-s për Gjermani, ka kënaqësinë dhe privilegjin e organizimit të një Takimi informativ e përkrahës me kandidatin e LDK-s për deputet në Kuvendin e Republikës së Kosovës, në prag të zgjedhjeve të përgjithshme të 12 Dhjetorit 2010, z. Anton Kolaj.
Takimi do të mbahet të dielën më 21 Nëntor 2010, duke filluar nga ora 13:00, në këtë adresë:Mendener str 19,53757 Sankt Augustin (afër Bonn - it).
Ardhja dhe mbështetja e juaj për Anton Kolajn, është dhe mbështetje për LDK, për Kosovën dhe gjithë bashkëatdhetarët e saj në mërgatë !

Kryetari i degës
Qazim Bajgoraliu
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi