Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabit Rrustemi:Homazhe për shkrimtarin IBRAHIM IBISHI

Shko poshtë

Sabit Rrustemi:Homazhe për shkrimtarin IBRAHIM IBISHI  Empty Sabit Rrustemi:Homazhe për shkrimtarin IBRAHIM IBISHI

Mesazh nga Agim Gashi Thu Nov 25, 2010 11:34 pm

Sabit Rrustemi:Homazhe për shkrimtarin IBRAHIM IBISHI  58809_1346710758829_1563102666_30772125_5314464_n
Sabit Rrustemi lajmëron:Homazhe për shkrimtarin IBRAHIM IBISHI

Më 27 Nëntor 2010, ora 16:00,

Në Sallën e Vogël të Teatrit, në Gjilan

Sabit Rrustemi:Homazhe për shkrimtarin IBRAHIM IBISHI  8523_104199332926191_100000083733083_109642_4146904_n

Për shkrimtarin IBRAHIM IBISHI
( 16 Dhjetor 1953 – 24 Nëntor 2010)

Organizon MBRËJE PËRKUJTIMORE

Përpos referimeve për jetën dhe veprën e Tij,
Në shenjë nderimi.
Krijuesit dhe artdashësit do mund të nënshkruhen
dhe në LIBRIN E HAPUR.

Ars Clubi
“Beqir Musliu”
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi