Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftojmë se doli nga shtypi libri i Zyli Gaxhollit "Akujt e dritareve"

Shko poshtë

Njoftojmë se doli nga shtypi libri i Zyli Gaxhollit "Akujt e dritareve" Empty Njoftojmë se doli nga shtypi libri i Zyli Gaxhollit "Akujt e dritareve"

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jan 30, 2011 2:41 am

Njoftojmë se doli nga shtypi libri i Zyli Gaxhollit "Akujt e dritareve"
Njoftojmë se doli nga shtypi libri i Zyli Gaxhollit "Akujt e dritareve" 168695_1765080497445_1552136456_31790389_1983924_n

Shfrytzojmë rastin që mikes sonë ti Urojmë edhe shumë libra tjerë, shëndet e suksese tjera.
Agimi dhe AzalaejaARZALEJA ZYLI GAXHOLLI *** KUSHTUAR ARZALE GASHIT***

TI NGJAN ME LULEN ARZALE
EDHE EMRIN KESHTU E KE
ARZALE SHUMENGJYRESHE ERE MIRE
VETEM NJE NDRYSHIMTE KA NGA TI
ARZALE , LULE,TI VAJZE FLORI

ARZAE LULE KUDO NE BOT GJEN
PLOT BUKURI
ARZALE VETEM NE HOLLAND KE LINDUR TI
VAJZA ME KETE EMER NE GJERMANI
ARZALE KUR TE VADIS SA MIRE NDJEHESH
ARZALE ME POASURIN E SHPIRTIT BLIHESH

ARZALE LULE KAQ E BUKUR
ARZALE EMER I NJE VAJZE TE LUMTUR
ARZALE VERTET TE DUA SHUME
ARZALE NJE GOC SI TI DESHA UNE
ARZALE JE LARG, POR TE PREMTOJ
ARZALEN LULE DO TA DHUROJ

ARZALE MOJ VAJZA ME EMER LULE
ARKIDE E RRITUR ME PEKULE
ARZALE E BUKUR KOSOVARE
ARZALE SI BABI ATDHETARE


Njoftojmë se doli nga shtypi libri i Zyli Gaxhollit "Akujt e dritareve" 15139_1242185705402_1552136456_30630098_5533305_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi