Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vdes në spital këngëtarja Emmy

Shko poshtë

Vdes në spital këngëtarja Emmy Empty Vdes në spital këngëtarja Emmy

Mesazh nga Agim Gashi Mon Feb 28, 2011 6:57 pm


Vdes në spital këngëtarja Emmy



Vdes në spital këngëtarja Emmy Emmy3

Biznesmeni ka rrëfyer në polici se ngjarja ka qenë aksidentale, pasi Emmy është goditur nga makina në momentet që tentonte të hynte me forcë në të.


Këngëtarja Emmy që u aksidentuar dy ditë më parë nga një biznesmen ka gjetur vdekjen sot në Spitalin Ushtarak.

Këngëtarja Elsina Hidersha, e njohur me emrin e artit Emmy, kish marrë plagë të rënda në trup dhe pavarësisht ndihmës mjekësore, ajo nuk arriti të mbijetonte.

Ndërkohë që policia ka arrestoi dje biznesmenin që e goditi atë me makinë. Ndaj tij tashmë rëndon akuza për vrasje.

Aksidenti ndaj këngëtares së njohur ka qenë i qëllimshëm. Personi që e goditi atë më makinë është një biznesmen kosovar, i cili më parë ka qenë i dashuri i saj. Ngjarja ka ndodhur për shkak të xhelozisë, pasi biznesmeni kish marrë vesh së këngëtarja ishte lidhur me një person tjetër.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Sadik Petrela”, ku ndodhet një nga lokalet më të njohura të natës në kryeqytet, ku edhe këndonte këngëtarja 22-vjeçare.



Vdes në spital këngëtarja Emmy Kengetarja_emmy
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi