Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burim Zejnullahu:Njoftim mbi shaqjen e filmit "Azem Galica" në Liege

Shko poshtë

Burim Zejnullahu:Njoftim mbi shaqjen e filmit "Azem Galica" në Liege Empty Burim Zejnullahu:Njoftim mbi shaqjen e filmit "Azem Galica" në Liege

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 17, 2011 11:58 pm

Burim Zejnullahu:Njoftim mbi shaqjen e filmit "Azem Galica" në Liege 4A33A5C8CCB8631D8D68AE_Large
Burim Zejnullahu:Njoftim mbi shaqjen e filmit "Azem Galica" në Liege

SHFAQET FILMI MË I RI "AZEM GALICA" TË DIELËN MË 10.04.2011 NË LIEGE

RISI...RISI...RISI...NE LIEGE

TË NDERUAR SHOKË, MIQË DHE BASHKËATDHETAR,TE DIELËN MË 10.04.2011 SHFAQET PREMIERA
E FILMIT MË TË RI "AZEM GALICA" NË LIEGE,
NGA REGJISORI I MIRËNJOHUR KOSOVAR HALIL BUDAKOVA.

NË KËTË FILM GJITHË POPULLOR MARRIN PJESË AKTORËT MË TË NJOHUR NGA KOSOVA DHE SHQIPËRIA

FILMI SHFAQET NË DY SEANCA (NDRRIME) TË DIELËN ME 10.04.2011 NË ORA 15 DHE SEANCA E
DYTË NË ORA 19.

NË KËTË MBRËMJE DO TË KETË TË FTUAR EDHE NJERËZ NGA MINISTRIJA E KULTURES, NGA AMBASADA E KOSOVES DHE DO TË KEMI NDERIN T'A KEMI PREZENT VETË REGJISORIN E FILMIT HALIL BUDAKOVEN.

ADRESA PËR SHFAQJEN E FILMIT ËSHTË /
NË SALLEN E NJOHUR NË / RUE SAINT NICOLAS 396 LIEGE 4000

HYRJA VETËM 10 Euro

PËR INFO DHE REZERVIME KONTAKTONI ORGANIZATORIN / BURIM ZEJNULLAHUN NE GSM 0493/08.00.70

TË DASHUR SHOKË,MIQË DHE BASHKËATDHETAR TË NDERUAR JU MIRËPRESIM...
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi