Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IKONAT E FILMIT

Shko poshtë

IKONAT E FILMIT Empty IKONAT E FILMIT

Mesazh nga Agim Gashi Wed Feb 05, 2014 12:28 pm

IKONAT E FILMIT


IKONAT E FILMIT Image
Liz Teylor
IKONAT E FILMIT ImageIKONAT E FILMIT ImageIKONAT E FILMIT Image
Raquel Welch
IKONAT E FILMIT Image
Rod Stewart
IKONAT E FILMIT Image
Faye Dunway
IKONAT E FILMIT Image
Rex Harrison

IKONAT E FILMIT Image
Monica Vitti

IKONAT E FILMIT Image
Jean Shrimpton dhe Terence Stamp 1963

IKONAT E FILMIT Image
Joan Collins 1970

IKONAT E FILMIT Image
Peter Cook dhe Dudley Moore 1975

IKONAT E FILMIT Image
Frank Sinatra dhe Body Double 1968

IKONAT E FILMIT Image
James Garner Grand Prix 1966

IKONAT E FILMIT Image
Richard Burton dhe Elizabeth Teylor 1971

IKONAT E FILMIT Image
David Bowie 1975
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi