Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JU LUTEM PËRCILLENI KËTË MESAZH TË GJITHË ATYRE QË NJIHNI

Shko poshtë

JU LUTEM PËRCILLENI KËTË MESAZH TË GJITHË ATYRE QË NJIHNI Empty JU LUTEM PËRCILLENI KËTË MESAZH TË GJITHË ATYRE QË NJIHNI

Mesazh nga Agim Gashi Thu May 12, 2011 10:34 am

Të nderuar kolegë, miqë dhe shokë,
Po Ju përcjelli këtë mesazh dhe Ju vlerësoni hapat e mëtejshme.

Dergojani miqëve tuaj,

JU LUTEM PËRCILLENI KËTË MESAZH TË GJITHË ATYRE QË NJIHNI madje edhe atyre që nuk i njihni. Është kërkesa e një vajze të veçantë që shumë shpejt do ta braktisë këtë botë për shkak të kancerit. Kësaj vajze i mbesin vetëm 6 muaj jetë, dhe si dëshirë të fundit, ka dashur të dërgojë një letër për t’i thënë të gjithëve që ta jetojnë plotësisht jetën e tyre, meqë ajo nuk mund ta bëjë këtë. Nuk do të mundet të promovojë asgjë, të diplomohet, të martohet e të ketë një familje.
Nëse ia dërgon këtë email një numri të madh personash, do të mund ti jepni asaj dhe familjes së saj një shpresë të vogël, sepse për çdo emër që do të dërgohet, The American Cancer Society do të dhurojë
3 cent
për të paguar kurimin dhe shërimin e saj. Një djalosh ia ka dërguar 500 vetëve! Ne mund t’ua dërgojmë të paktën 5 ose 6 vetëve. Nuk po dhuron para por vetëm pak nga koha jote!


Me respekt,
Abdurrahman Simnica
Zyrtar në shkollat profesionale/MASHT
Rr." Agim Ramadani "
(Përball fakultetit Ekonomik)
Kati i II nr.12
Prishtinë

E-mail:
asima_70@yahoo.com; asima_70@hotmail.com
abdurrahman.simnica@ks-gov.net
Tel:381(38)212-674; mob. +377(44)567-948; tel-fax: +381(38)212-584


Dergoi:Kadri Mani
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi