Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilo Zyba:NJOFTIM...

Shko poshtë

Pilo Zyba:NJOFTIM... Empty Pilo Zyba:NJOFTIM...

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jun 17, 2011 1:37 pm

Pilo Zyba:NJOFTIM... 253974_153885974680253_100001765539834_284314_5713564_n
Pilo Zyba:NJOFTIM...

Diten e diele me daten 26 qershor ne oren 11 para dite ne sallen e Muzeut Kombetar ne Tirane behet promovimi i librave te Deshira Haxhit,(DASHURI ENGJELLORE) Anila Dahriut (LERME TE VIJ ME TY) ( MOS MA LENDO NDJENJEN)dhe Sajmir Hides me librin e dyte poetik...(ME AROMEN TENDE)
Ne promovim do mbajne kumtesat e tyre Prof.Dr...Murat Gecaj, prof.dok.Shaban Sinani, prof.dok.Klara Kodra...prof...Koci Petriti, Moikom Zeqo,Pandeli Koci etj.
shkrimtaret...Bardhyl Xhama, Skender Hasko,botuesit ..Memet Gezhilli shtepia botuese...LGM...Roland Lushi...shtepia botuese ADA...Fatos Vllamasi...shtepia botuese VLLAMASI...
Ne takim do te marre pjese kursi i mbrojtjese se diplomes per gjuhe dhe letersi shqipe nga Universiteti Shteteror i Tiranes...Do marrin pjese gjithashtu studente dhe petagoge nga universiteti UFO dhe Kristal ..Tirane...
Jane te respektuar te na nderojne me pjesmarrjen e tyre dhe miq te respektuar nga qyteti i Tiranes apo dhe nga gjithe shqiperia,te cilet i njohin autoret nepermejet fb=se apo internetit dhe botimeve te tyre...
Duke filluar nga sot, librat e autoreve ne fjale do ti gjeni ne fier...perballe Banges Reifesisen Bank,ne qytetin e Lezhes...te libraria perpara bashkise, si dhe ne qytetin e Lacit, te libraria qendrore...Librat vazhdojne te shperndahen neper rrethe...
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi