Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përkujtim pëe Veli Selimin nga familja dhe M. Dervishi

Shko poshtë

Përkujtim pëe Veli Selimin nga familja dhe M. Dervishi Empty Përkujtim pëe Veli Selimin nga familja dhe M. Dervishi

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jul 16, 2011 3:27 pm

Veli Selimi
(02.09.1948-17.07.2006)
Përkujtim

Përkujtim pëe Veli Selimin nga familja dhe M. Dervishi Veli_17

Kaluan pesë vjet pa më të dashurin tonë Veli Selimin. Ishe një bashkëshort dhe baba i mrekullueshëm. Kujtimi për Ty kurrë nuk do të zbehet!
Me mall të përkujtojnë:
Bashkëshortja Abidja, djemtë Fahruku, Bekimi dhe Luani, si dhe vajza Elfia.

Veli Selimi
(02.09.1948-17.07.2006)


Përkujtim
Përkujtim pëe Veli Selimin nga familja dhe M. Dervishi Veli_17
Shkuan pesë vjet dhe ti nuk u duke në Klubin „Bashkimi Kombëtar“, që ti e formove dhe e mbajte deri në vdekje. Më mbaje pranë dhe të kisha në zemër. Vdekja jote mbylli edhe Klubin, aktivitetet, por edhe punën që bënim për atdheun.
Kujtimi për Ty do të jetoj derisa do të jetojmë edhe ne!
Të përkujton:
Milazim Dervishi me familje nga Jülichi i Gjermanisë

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi