Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milazim Dervishi:Veli Selimi-Përkujtim

Shko poshtë

Milazim Dervishi:Veli Selimi-Përkujtim Empty Milazim Dervishi:Veli Selimi-Përkujtim

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jul 17, 2010 12:41 pm

Veli Selimi

(02.09.1948-17.07.2006)
Përkujtim


Milazim Dervishi:Veli Selimi-Përkujtim Veli_17
Shkuan katër vjet dhe ti nuk u duke në Klubin „Bashkimi Kombëtar“, që ti e formove dhe e mbajte deri në vdekje. Më mbaje pranë dhe të kisha në zemër. Vdekja jote mbylli edhe Klubin, aktivitetet, por edhe punën që bënim për atdheun.
Kujtimi për Ty do të jetoj derisa do të jetojmë edhe ne!
Të përkujton:
Milazim Dervishi me familje nga Jülichi i Gjermanisë
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi