Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sot në moshën 72 vjeçare vdiq Prof. Dr. Emrush Gashi

Shko poshtë

Sot në moshën 72 vjeçare vdiq Prof. Dr. Emrush Gashi Empty Sot në moshën 72 vjeçare vdiq Prof. Dr. Emrush Gashi

Mesazh nga Agim Gashi Tue Sep 06, 2011 5:51 pm

Sot në moshën 72 vjeçare vdiq Prof. Dr. Emrush Gashi

Prishtinë, 6 shtator 2011 - Pas një sëmundjeje të gjatë dhe të rëndë, sot në moshën 72 vjeçare, u nda nga jeta Prof. Dr. Emrush Gashi, profesor emeritus dhe ish-prorektor i Universitetit të Prishtinës. Varrimi i të ndjerit bëhet sot në orën 16.30 në Varrezat e qytetit të Prishtinës. Në nderim të profesorit të ndjerë, Rektorati i Universitetit të Prishtinës, Fakulteti i Shkencave Matematike Natyrore dhe Departamenti i Matematikës nesër organizojnë një mbledhje të përbashkët komemorative në Sallën e Kuqe të Fakultetit Filologjik.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi