Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabit Rrustemi:NJOFTIM

Shko poshtë

Sabit Rrustemi:NJOFTIM Empty Sabit Rrustemi:NJOFTIM

Mesazh nga Agim Gashi Fri Oct 07, 2011 11:37 am

Sabit Rrustemi:NJOFTIM
Sabit Rrustemi:NJOFTIM 274024_1563102666_7627006_n

Më 12 tetor 2011, ora 12::00,
Në Foajenë e Tetarit në Gjilan dhe para tij,
Me Panairni i 39 -të i Librit
si dhe me një serë veprimtarish letrare ,
nis VJESHTA LETRARE E GJILANIT...
krijues e artdashës, mirë se vini !


Sabit Rrustemi:NJOFTIM Promovimi_librit_19dhjSabit Rrustemi:NJOFTIM Lajmshk624211271
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi