Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thaçi e quan qeverisjen e LDK-së më të keqen në Evropë

Shko poshtë

Thaçi e quan qeverisjen e LDK-së më të keqen në Evropë Empty Thaçi e quan qeverisjen e LDK-së më të keqen në Evropë

Mesazh nga Agim Gashi Fri Dec 16, 2011 8:24 pm

Thaçi e quan qeverisjen e LDK-së më të keqen në Evropë

Thaçi e quan qeverisjen e LDK-së më të keqen në Evropë Hashim_Thaci_017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi po shkruan një libër autobiografik dhe kështu do t’u bashkohet politikanëve që tregojnë se si rrodhën ngjarjet në të cilat ata u përfshinë.

Këtë e ka thënë gjatë një interviste për “Express”, vetë Thaçi. Duke qenë pjesë e shumë zhvillimeve nëpër të cilat kaloi vendi, Hashim Thaçi ka se çfarë të shkruajë e të tregojë.

Kryeministri Thaçi e ka vlerësuar si shumë të suksesshëm vitin 2011 për integrimet evropiane të Kosovës, duke thënë se mediet duhet ta dallojnë vendimin nga zbatimi.

Thaçi i cili njëherësh është edhe kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) e ka vlerësuar qeverisjen e Prishtinës nga ish-partnerja e tij qeveritare Lidhje Demokratike e Kosovës (LDK), si më të keqen në Evropë.

Kryeministri Thaçi, po ashtu ka thënë se do të goditen ata që ia kanë bërë vetes rrogat nga 8 mijë euro, derisa nuk ka dhënë afate se kur institucionet evropiane do të nisin zbatimin e vendimeve për çështjet që lidhen me Kosovën.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi