Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në prag të daljes të librit të ri "Rapsodi e Golgotës së Tranzicionit

Shko poshtë

Në prag të daljes të librit të ri "Rapsodi e Golgotës së Tranzicionit Empty Në prag të daljes të librit të ri "Rapsodi e Golgotës së Tranzicionit

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jun 21, 2012 9:38 pm

Në prag të daljes të librit të ri "Rapsodi e Golgotës së Tranzicionit

Në prag të daljes të librit të ri "Rapsodi e Golgotës së Tranzicionit 600740_3486780967938_468048562_n

Në prag të daljes të librit të ri "Rapsodi e Golgotës së Tranzicionit"- " „Rapsodi e Golgotës së Tranzicionit“ " - është ankthi i bujshëm i një njeriu dhe i një shoqërie njëkohshëm për t’iu shpëtuar kthetrave të së djeshmes, për të dalë sa më shpejt nga labirintet e saj në dritën e diellit, në emër të asaj që na vjen në dorë vetëm një herë."Nga Elida Buçpapaj -
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi